Elektroinstalace

Výměna starých a nevyhovujících elektrických obvodů za nové a bezpečnější, revize elektra v bytech, ale i ve veřejných prostorech, montáž rozvodů nebo instalace protipožární ochrany. To je jen stručný výčet toho, čemu se naše společnost věnuje v oblasti elektroinstalací. Trápí vás špatný stav elektrických rozvodů? Zkontaktujte nás!


Revize elektroinstalace

Fotogalerie realizací Zajistíme pro vás revizi elektro rozvodů nejen v soukromých bytech, ale i ve veřejných a komerčních prostorech, kde jsou pravidelné revize povinné ze zákona. Naši revizní technici mají dlouholeté zkušenosti, všechna nutná osvědčení a v případě objevení drobných závad hned na místě sjednají nápravu.

Revizi elektroinstalace byste rozhodně neměli podceňovat. Neudržované elektrické rozvody jsou totiž skrytým nebezpečím, které v tom lepším případě může skončit nefunkčností rozvodů ve vašem bytě, v tom horším ale i požárem. Naši technici v rámci revize elektra provádějí:

  • revizi měřidel
  • kontrolu jistících a ochranných prvků
  • i revizi všech zásuvek, osvětlení a pevně připojených spotřebičů

Rekonstrukce elektroinstalace

projekt-thumb2 Velká část elektroinstalace ve starších budovách je stará i několik desítek let a nevyhovuje tudíž standardům moderního a zejména bezpečného bydlení. Jste si tohoto rizika vědomí?

Naše společnost zajišťuje rekonstrukce elektroinstalace – v jednotlivých místnostech, bytech, bytových domech, ale i ve velkých halách a průmyslových objektech. Naši zkušení a profesionální pracovníci vyhodnotí stávající stav, navrhnou možnou podobu rekonstrukce a následně ji i provedou. Zároveň zajišťujeme i všechny souběžné „neelektrikářské“ stavební práce. Naším cílem je minimalizovat všechna omezení spojená s elektroinstalací a zároveň nabídnout výsledkek, který zlepší standard bydlení.


Elektromontážní práce

Elektromontážní práce Zajišťujeme komplexní realizaci všech elektromontážních prací – ať už v průmyslové, komerční nebo bytové zástavbě. Vypracujeme projekt, provedeme cenovou kalkulaci a následně projekt zrealizujeme. V portfoliu našich služeb je i provádění oprav, kontroly a poradenství. Bez obav se na nás obraťte v okamžiku, kdy:

  • potřebujete zrealizovat drobné stavební práce spojené s elektrickými rozvody
  • řešíte silnoproudé rozvody, jakou jsou osvětlení, elektrické topení nebo trafostanice
  • chcete vyřešit slaboproudé televizní, telefonní rozvody i kamerové a požární systémy
  • opravit nebo zrekonstruovat kabelové vedení

Protipožární ochrana staveb

Fotogalerierealizací > V portfoliu našich služeb najdete i zajištění protipožární ochrany staveb, jež je součástí celkové požární ochrany. Věděli jste, že požár se nejrychleji šíří právě prostupy instalací, úzávěry a nosnými konstrukcemi stavby? Navrhneme pro vás projekt protipožární ochrany a následně ho i zrealizujeme.

V rámci protipožární ochrany zajišťujeme instalaci ucpávek, větracích mřížek, speciální protipožární nástřiky a nátěry, stejně tak i speciální lepené obklady. Naši zaměstnanci jsou perfektně proškolení a samozřejmě poskytujeme i poradenství v této oblasti.

Chybí vám tu informace, kterou jste hledali? Nejste si úplně jistí tím, co vlastně chcete a co potřebujete? Pro tyto případy je tady stránka Kontakty, kde najdete vše podstatné pro spojení s námi.