Stavební činnost

Chcete bydlet nebo podnikat v objektu, který vám říká „Pane“? Naše společnost zajišťuje kompletní stavební činnost. Zajišťujeme výstavbu rodinných a bytových domů, stejně tak ale i výstavbu průmyslových a inženýrských objektů. Bez obav se na nás můžete obrátit, pokud chcete postavit stavbu na klíč, ale i když chcete zajistit zemní a výkopové práce. Vše zajistíme v termínu a v maximální možné kvalitě.


Výstavba rodinných a bytových domů

Fotogalerie realizací

Nabízíme pomocnou ruku při realizaci vašeho životního snu! Máme bohaté zkušenosti se stavbou rodinných i bytových domů. Zajistíme pro vás jak projektovou dokumentaci, tak samotnou stavbu – ať už pouze stavbu hrubou, nebo stavbu kompletní, tedy včetně interiérových prací.
Naším cílem je rychlá výstavba při dodržení maximální kvality a všech technologických postupů. Zajistíme základní konstrukce, oplocení, hrubou stavbu, hrubé úpravy v interiéru, fasádu i finální vnitřní úpravy – a to buď všechny tyto činnosti v určité časové posloupnosti, nebo jenom jejich část. Ozvěte se nám a domluvíme se na prvním setkání!


Výstavba průmyslových a inženýrských objektů

projekt-thumb2

Dlouhodobé zkušenosti máme i s výstavbou průmyslových a inženýrských objektů. Postavíme pro vaši firmu nové kanceláře, montovanou halu nebo třeba sklady. V našem portfoliu jsou i dopravní stavby – postavíme novou příjezdovou komunikaci, ale i chodník nebo parkoviště. Zajišťujeme stavby i rekonstrukce vodovodů a kanalizací nebo opláštění budov.

V oblasti výstavby průmyslových a inženýrských objektů poskytujeme i odborné poradenství a výstavbu můžeme zajistit od zpracování projektové dokumentace po závěrečný úklid a odvoz stavebního odpadu a suti.


Generální dodávka staveb

Fotogalerierealizací >

Realizujeme stavby na klíč. Stačí jediné – být vlastníkem pozemku. O všechno ostatní se postaráme my. V rámci dodávky staveb na klíč mimo jiné zajistíme:

  • zpracování kompletní projektové dokumentace.
  • vyřízení stavebního povolení a veškeré papírování
  • v případě, že jde o památkově chráněnou stavbu i jednání s památkáři
  • kompletní hrubou stavbu
  • hrubé i finální úpravy interiérů
  • architektonické zpracování okolí stavby – zahrady

Na vás už je potom jediné – nastěhovat se do nového domova, nebo svou firmu přesunout do nových prostor.


Zemní a výkopové práce

Fotogalerierealizací >

Disponujeme vhodnou a profesionální technikou a zajišťujeme tedy i úpravy terénu. Zajišťujeme všechny zemní práce, které jsou potřeba před samotnou stavbou domu – zajistíme výkopy základů, kanalizační i vodovodní přípojky, inženýrské sítě.

Dále pak provádíme:

  • modelování a úpravy terénu
  • hloubení jímek, bazénů, ale i základů plotů
  • rovnání pozemků
  • rekultivaci skládek a bagrování

Zahradní architektura

Fotogalerierealizací >
Zahrada dnes není jen několik okrasných záhonů, pár keřů a stromů, ale prostor, který vytváří první dojem z vašeho domu. Ideální zahrada by pak měla nabízet místo pro odpočinek, ale i prostor pro setkání s přáteli, případně pro hru dětí. A rozhodně by měla být jen minimálně náročná na údržbu.

Proto vám nabízíme naše služby v oblasti zahradní architektury. Navrhneme vám a zrealizujeme zahradu – ať už klasickou nebo moderní. Kompletně zastřešíme její vznik – od výběru správných rostlin, přes pokládku trávníku až po vysazení stromů a keřů, zajištění závlahového systému nebo třeba vybudování jezírka. Realizaci zahrady obvykle zahrnujeme do rozpočtu samotné stavby.